Contact Us Buttons
User login
Appsoft, פיתוח תוכנה, בניית אתרים, קידום אתרים ועוד
Appsoft, פיתוח תוכנה, בניית אתרים, קידום אתרים ועוד
APPSOFT משרד תוכנה ובניית אתרים עם צוות מיומן ומנוסה שעבר כמעט הכל בתחום פיתוח התוכנה והאינטרנט החזון שלנו עם קידמת הטכנולוגיה והיכולות שטמונות בה. אנו רואים בחברה שלנו שליחות להפוך לארגונים את סדר העבודה לפשוט יותר, מבוקר ומסודר יותר. עם מפתחים ואנשי מקצוע שלחלקם ניסיון של למעלה מ-15 שנה בפיתוח מערכות מתקדמות במיוחד המשרתות ארגונים גדולים בצורה הטובה ביותר. לAppsoft יש דגש חשוב ביותר והוא הצלחת לקוחותיו עם מתן שירות וזמינות עבור הלקוח ללא פשרות.
עם ניסיון של שנים ועבודה מול חברות ומוסדות עצומים צברנו ידע נרחב במיוחד בכל תחום האינטרנט, אנו יודעים לקחת רעיון מינימלי ולפתח אותו למימדי ענק ובהתאם לצרכי הלקוח.עבודה מול רוב התחומים במשק כדוגמת:
פיתוח תוכנות , פיתוח אפליקציות, ממשקי UX/UI, פיתוח אתרים מכל הסוגים לרבות חנות וירטואליות ועוד אינספור תחומים שמקנים לנו את הניסיון ואת הידע לנתב מערכת פשוטה למערכת עוצמתית ויעילה שתהפוך את הארגון למבוקר ב-100%.Appsoft היא בחירה חכמה לאנשים שלא מחפשים להתפשר על איכות.

פיתוח תוכנה הפך לחלק בלתי נפרד כמעט מכל עסק שני בישראל ובעולם שהרי בשנת ה-2022 כבר לא משתמשים יותר מדי בדף ועט אלא תוכנה או מערכת ניהול מסודרת שנותנת לנו מידע בכל רגע נתון.
המערכות שאנו מפתחים מתאימות לכל ארגון. אנו מפתחים פיתוחים מותאמים אישית הן בהיבט התפעולי והן בהתאמה אישית של ממשקים נוחים ומבלי להסתבך עם נתונים מיותרים שהופכים את העבודה למסורבלת וקשה כמו למשל הצורך בניהול מסעדה היא לא כמו הצורך בניהול משרד הובלות.
מפתחי ומעצבי ה UX שלנו הם עם ניסיון רב בתחום והם ידעו להתאים לכם את סביבת העבודה הממוחשבת לחוויה שלא הכרתם. תפקידם העיקרי הוא להפוך את סביבת העבודה לנעימה, קלה ויעילה יותר.

למה לבחור בחברה שלנו לבניית תוכנה?
יש לנו מפתחים מיומנים מאוד עם ידע טכני וניסיון מעולים בשימוש בתקני תוכנה עדכניים, כלים, פלטפורמות, מסגרות וטכנולוגיות ואנו משקיעים באופן רציף בהכשרה וחינוך, כדי להיות מסוגלים להיענות לכל אתגרים ודרישות טכנולוגיות חדשות מלקוחותינו.

אנחנו מומחים
הצוות שלנו מורכב ממפתחים בשכר במשרה מלאה עם עשרות שנות ניסיון המדריכים את הלקוחות שלנו באמצעות בחירה, תכנון, יישום ותהליך תחזוקה שוטף של טכנולוגיה. אנו מציעים שותפויות חזקות, ארוכות טווח, יציבות ויש לנו מגוון רחב של לקוחות שעובדים איתנו המון שנים.

אנחנו מדויקים
פתרונות התוכנה המותאמים אישית שאנו מספקים מותאמים בדיוק לדרישות החברה שלך. אנו יודעים שלכל עסק יש מודל ייחודי שדורש תוכנית ספציפית שמתאימה לו בצורה מושלמת. ב-Appsoft, אנו מסייעים לתכנן, לפתח, ליישם ולתחזק פתרונות מדויקים המייעלים תהליכים, משפרים את הפרודוקטיביות, מגדילים הכנסות ומעניקים לך יתרון תחרותי.

אנו מעריכים חשיבה ביקורתית
ב-Appsoft, יש לנו את תהליכי פתרון הבעיות וגילוי דרישות הפרויקט עד למדע. אנו מעריכים חשיבה ביקורתית ושיתוף פעולה כדי לעמוד בדרישות המחמירות ביותר של התעשייה לפיתוח, בדיקה ואספקת תוכנה איכותית ומותאמת אישית. זה מבדיל אותנו מהמתחרים ומוערך מאוד על ידי הלקוחות שלנו.

אנחנו לא מהנדסים יתר על המידה
ביצוע העבודה נכון חשוב לנו. אנו גאים ביצירת פתרונות תוכנה מותאמים אישית שאינם מהונדסים יתר על המידה. במקום זאת, אנו בונים פתרונות ארגוניים פשוטים, ברורים וניתנים להרחבה שמפתחים אחרים יכולים לתחזק ולעשות מחדש בקלות, כך שאין הפתעות.
אנו עוקבים אחר תהליך מוכח
ב-Appsoft, אנו עוקבים אחר תהליך מוכח המשרת את מגוון הלקוחות הרחב שלנו.

Appsoft מומחית בקידום אתרים ומביאה אותך לעמוד הראשון בגוגל ללא פשרות!

איך קידום אתרים עובד?
קידום אתרים מורכב מאסטרטגיות, פעולות ושיטות עבודה מומלצות מרובות, שלכולם יש את המטרה הסופית לשפר את מיקומו של האתר שלך במנועי החיפוש - וזו הסיבה שזה נקרא "אופטימיזציה למנועי חיפוש".

ישנם שני סוגים של SEO: בעמוד ומחוץ לדף. קידום אתרים בדף מורכב מכל מה שאתה יכול לשלוט באתר האינטרנט שלך כדי לשפר את הדירוג שלך. זה מתייחס לדברים כמו מהירות אתר, נוכחות של מילות מפתח, טקסט כותרת וכו'. מצד שני, SEO מחוץ לדף מורכב מכל דבר שנעשה באתרים אחרים שעשוי להשפיע על הדירוג שלך. בדרך כלל, זה מתייחס רק לקישורים.

נדרש זמן, ידע ב-SEO ויישום מוצלח של גורמי ה-SEO הרצויים בעמוד ומחוץ לדף כדי לייעל את האתר שלך לדירוג גבוה במנועי החיפוש. אם הכוח הקולקטיבי של האתר שלך או קידום אתרים של דף בודד חזק יותר מכל האחרים, בהתייחס לשאילתה ספציפית, אתה תדורג במקום הראשון.

מכיוון שקידום אתרים כולל כל כך הרבה גורמי דירוג, אתה יכול לחשוב על האתר מספר 1 כמנצח בטריאתלון מסוג. בטריאתלון אמיתי, המנצח במנת הריצה הוא לא בהכרח המנצח של המירוץ כולו - וכך גם ב-SEO. האתר עם הכי הרבה קישורים, הכי הרבה דפים או הכי הרבה מבקרים הוא לא בהכרח האתר מספר 1. הביצועים הכוללים שלהם קובעים מי יוצא בראש.
לכן חשוב מאוד לדעת במי אתה בוחר לבצע את עבודת קידום האתר שלך.