Contact Us Buttons
User login
בניית אתרים לאדריכלים
בניית אתרים לאדריכלים
עבור רוב האדריכלים, הסתמכות על שיווק מפה לאוזן לא תספיק. קיום אתר אינטרנט עם תיק עבודות אדריכלות מקצועי יכול להביא לך כמה נקודות נוספות ולתת לך יתרון זה על פני אדריכלים אחרים.
תיק אדריכלות מקוון מהשורה הראשונה עם עיצוב מלוטש ונקי שמעלה דמעה בעין הוא חסר תועלת אם אף אחד לא יכול לראות אותו. הצגת העבודה שלך מול כמה שיותר גלגלי עיניים היא הדבר הראשון שאתה צריך לעשות.
כדי להתחיל, צריך לבחור חברת בניית אתרים מהטובות ביותר לבניית אתרי תיקי ארכיטקטורה , עם תכונות חדשניות ומדהימות שיעזרו לך להתבלט בראיון הבא שלך.
כל פלטפורמה מביאה את הייחודיות שלה ליד השולחן לטובתך. בצע התאמות משלך, בצע טוויסטים עיצוביים והתאם את אתר הארכיטקטורה המקוון שלך כך שיתאים לפרויקטים הקיימים שלך.
תיק האדריכלות המקוון שלך צריך להיות בסגנון האדריכלי שלך ולהתאים לסוג עבודת הלקוח שאתה רוצה לקבל בעתיד.

בוני אתרים עושים את זה קל להפליא ליצור תיק ארכיטקטורה מדהים ולהתפאר בכישורים שלך באינטרנט. זה יגדיל את החשיפה שלך באינטרנט ואת הסיכוי להיראות על ידי לקוחות או מעסיקים פוטנציאליים.

לבוני הפורטפוליו המקוונים המובילים יהיו תבניות מרובות לבחירה, שתוכננו במיוחד כדי להראות את כישוריך בין אם אתה אדריכל, מעצב, אמן או כל סוג אחר של קריאייטיב.
לחלק מאתרי הארכיטקטורה הטובים ביותר יש עיצוב מלוטש והם קלים לניווט. מכיוון שתבניות תוכננו מראש תוך מחשבה על חנויות תיקים, מבקרים יכולים למצוא בקלות את התוכן שהם מחפשים.
כלי SEO חשובים גם מכיוון שהם עוזרים לך להגביר את הנראות שלך באינטרנט, מה שמקל על חיבור תיק העבודות שלך עם חשבונות מדיה חברתית לקידום חוצה פלטפורמות.
מה צריך לכלול אתר האדריכל שלי?
אין תבנית מוגדרת לאתרי אדריכלות, אבל המוצלחים שבהם כוללים דף אודות, תיק אדריכלות, תעריפים ותמחור, חדשות ואירועים ופרטי יצירת קשר. בין אם אתה מקדם תרגול קיים או רק בתחילת הדרך, המבקרים ירצו לראות את העבודה שלך! עם APPSOFT, קל להעלות מספר תמונות ולהציג אותן במצגת או בלוק גלריה. אם אתה עדיין בהכשרה, יצירת אתר לסטודנטים לאדריכלות עכשיו תקל על מעסיקים פוטנציאליים לראות את הכישורים שלך, ניסיון העבודה וכל ההתמחות שהשלמת.

איך בתור אדריכל אתר אינטרנט יעזור לי להביא עוד לקוחות?
תחשוב על אתר האדריכל שלך כמו התרגול הוירטואלי שלך. לקוחות חדשים יכנסו רק אם זה נראה מקצועי מבחוץ. ויהיה להם קל יותר לסמוך על העסק שלך אם הם יכולים לראות את הכישורים, ההסמכות והעבודות הקודמות שלך, הכל במקום אחד. בין אם אתה פרילנסר או חלק מחברה גדולה, אתר אדריכלות טוב יעזור לך למצב את עצמך כמומחה בתחומך ולהראות ללקוחות שאתה מקצועי. ואם המטרה שלך היא להשיג לקוחות בעלי ערך גבוה יותר, אתה יכול ליצור דפי נחיתה כדי לקדם את ההתמחויות שלך - למשל, אדריכלות קמעונאית ובתי יוקרה.

מדוע אדריכלים צריכים עיצוב אתרים מקצועי?
האתר שבו אתה משתמש כדי לקדם את הכישורים והשירותים שלך הוא המקום שבו רוב הלקוחות יגבשו את דעתם הראשונה על החברה שלך. מסיבה זו, עליך לוודא שהוא עומד בציון ואינו נראה חובבני או מעוצב בצורה גרועה.

אתה לא יכול לצפות שמישהו יעסיק אותך כדי לערוך את השרטוטים והתוכניות האדריכליות עבור הפרויקט האחרון שלו, אם אתה לא לוקח את הזמן כדי להבטיח שעיצוב האינטרנט שלך חותך את החרדל. מי שיקבל את העצות מדף זה ויקבל אתר מתקדם לתפעול יהנה מ:

שפר את אמינות המותג
כל האדריכלים ירצו לוודא שהמותג שלהם יקבל כמה שיותר אמינות. בזמן שאתה עושה זאת על ידי השלמת עבודה בזמן והבטחת שאתה תמיד הולך מעל ומעבר לקביעת חובת הלקוחות, עיצוב אתר מעולה יכול גם להניב תוצאות מצוינות.

אף אחד לא באמת יסמוך על פרויקט שעשוי להיות שווה מיליוני שקלים לחברה שבחרה לבנות את האתר שלה באמצעות שירותים מקוונים בחינם. תרצה או לא תרצה, כל מי שיש לו שכל יכול לזהות אתר זול ובעלות נמוכה במרחק של קילומטר משם, וזה לא יעשה כלום לתמונה שאתה רוצה לקדם.

דירוג משופר במנועי חיפוש
בטח שמעתם על עיצוב אתרים רספונסיבי במהלך השנתיים האחרונות, נכון? ובכן, למקרה שאתם לא מבינים את הרעיון, עיצוב רספונסיבי הוא פתרון שיציג את האתר שלכם בצורה נכונה בכל המכשירים.

לכן, אם לקוח צופה באתר שלך מהמחשב הנייד שלו, הוא יכול להמשיך את ההפעלה באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט שלו ללא בעיות. גוגל אוהבת עיצובים רספונסיביים, ואתרים שמשתמשים בהם נוטים להפיק תועלת מדירוג משופר בתוצאות חיפוש רלוונטיות. לכן, אם תבחרו באתר מקצועי עם עיצוב רספונסיבי, הסיכוי שהקישור שלכם יופיע כשמישהו מקליד "אדריכלים" בגוגל יגדל!

תעבורת אינטרנט מוגברת
נוהגים המסתמכים על האינטרנט כדי למצוא לקוחות חדשים תמיד ייהנו מהנעת תנועה רלוונטית רבה ככל האפשר לאתרי האינטרנט שלהם. על כל 100 מתעניינים שמבקרים בדומיין שלך, רק אחוז קטן יצור קשר וימיר ללקוחות.

הבה נניח שהנתון הזה עומד על סביבות 0.5%. זה אומר שאתה צריך לדחוף לפחות 200 חברות או אנשים מתאימות לכיוון האתר שלך לפני שתתחיל להרוויח כסף. כל התהליך הזה הוא הרבה יותר פשוט כאשר יש לך עיצוב אתרים מצוין, ואולי אפילו תצליח להגדיל את נתוני ההמרה .

מעורבות לקוחות משופרת
פריסת אתר מעשית מובטחת שתעזור להגביר את מעורבות הלקוחות, וזה אמור להגדיל את הרווחים שלך. כשמישהו מבקר באתר שלך, הוא רוצה למצוא את המידע הדרוש לו מיד.

משתמשי אינטרנט יחפשו במקום אחר ויבדקו כמה מהמתחרים שלך אם לא תקל עליהם. הקהל שלך צריך לזהות את הדפים הנכונים באתר שלך ולקבל את המידע שהם צריכים. כאשר אתה בוחר מעצבי אתרים מקצועיים; אתה נהנה מידע וממומחיות נרחבת בפריסה שיעזרו לשמור על אותם לקוחות פוטנציאליים בדומיין שלך עד שהם יחליטו ליצור קשר.

מהם המרכיבים הקריטיים ביותר בעיצוב אתרים עבור אדריכלים?
יש המון אלמנטים שכל האדריכלים צריכים לכלול בעיצובי האינטרנט שלהם אם הם רוצים להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולהבטיח שהרבה לקוחות חדשים ייצרו קשר כדי לברר לגבי השירותים שלהם. אלמנטים אלה כוללים:

פריסה פשוטה
כאמור, משתמשי אינטרנט ולקוחות פוטנציאליים לא ירצו לעבוד קשה כדי להוציא כסף על השירותים שלכם. לכן חיוני שתעצב עבור האתר שלך פריסה נקייה וישירה שאפילו ילד יוכל לעקוב אחריה .

קל להבין טקסט
אמנם אתה כנראה מבין הרבה ז'רגון הקשור לתעשייה, אבל יהיו כמה לקוחות שלא מבינים. מסיבה זו, חיוני שתקדיש את הזמן כדי להסביר כל מונח חריג או מבלבל בתוכן שלך.

ניווט פשוט
אנשים לא צריכים לחפש בדף הבית שלך כדי למצוא קישורים לשירותים שלך ופרטים ליצירת קשר. אז, עשו לעצמכם טובה והקפידו לעצב תהליך ניווט שכל אחד יכול לעקוב אחריו. שימוש בלחצנים או קישורים בחלק העליון או בצד שמאל של הדף הוא הליך סטנדרטי.

קריאה לפעולה
לבסוף, וכנראה הכי חשוב. זה קריטי שתכלול קריאה לפעולה בכל מקום שתבחר לכתוב על שירות שאתה מספק. לפעמים לקוחות פוטנציאליים המבקרים באתר שלך עשויים להזדקק לדחיפה ידידותית בכיוון הנכון.

לכן, ודא שהאתר שלך כולל לחצנים או טקסט שאומרים משהו כמו "לקבלת הצעת מחיר חינם עוד היום", "צור קשר עם הצוות שלנו" או משהו דומה. ודא שכפתורים או קישורים אלה מעבירים את המשתמשים ישירות לדף הנחיתה או לדף יצירת הקשר שלך, שצריכים לכלול מספרי טלפון, כתובות משרד ואולי אפילו תכונת צ'אט חי .