Contact Us Buttons
User login
בניית אתרי פורטלים
בניית אתרי פורטלים
בניית אתר פורטל אינטרנט יכולה לפתוח הזדמנויות חדשות עבור העסק שלך במונחים של שיתוף הודעות מיוחדות, עסקאות ונתונים עם בעלי עניין. אם התחלת במודרניזציה של תוכנה לאחרונה, פיתוח תוכנה יכול לתמוך בפעולות שלך לאחר המעבר לענן.

קחו למשל את בעלי העניין התומכים. באמצעות פורטל אינטרנט, אתה יכול לעזור ללקוחות, לעובדים, לספקים, לשותפים, למטופלים ו/או לחברים שלך להיכנס ולתקשר עם הארגון שלך בצורה מאובטחת ובאופן מותאם אישית יותר. זה יעזור לך לספק שירות לקוחות טוב יותר, לייעל תהליכים עסקיים וקל לניהול .
מהו פיתוח פורטל אינטרנט?
פורטל אינטרנט הוא נקודת גישה אחת לסוגים שונים של מידע. זה יכול לכלול קישורים למידע מסווג, כגון מאמרים, מוצרים, ספקים, אנשים וכו'. לעתים קרובות הוא כולל רכיב חברות שבו משתמשים נכנסים לחשבון ויש להם גישה לפרופילים שלהם. למבקרים תכופים יש גישה ל-RSS ולעדכוני חדשות וסוגים אחרים של מידע שהפורטל שואב ממספר מקורות ולאחר מכן מציג במקום מרוכז אחד. אתה יכול לחשוב על זה כמרכז למידע ותקשורת.

פיתוח פורטל אינטרנט דורש מספר מיומנויות מתקדמות יותר של בניית אתרים, לרבות פיתוח אפליקציות עשיר, סקריפטים בצד הלקוח ובצד השרת, מערכות רישום ועוד. תזדקק לחברה מקצועית לפיתוח פורטל אינטרנט כדי לעזור.

מדוע לשקול פיתוח פורטל אינטרנט?
חברות שונות מוצאות צרכים שונים עבור פורטלי אינטרנט, ולעתים קרובות זה יתרון להחזיק יותר מאחד. לדוגמה, לאוניברסיטה עשוי להיות פורטל אחד שסטודנטים יכולים להיכנס אליו כדי להירשם לשיעורים או לקנות תוכנית אוכל, בעוד שבית הספר עשוי לארח פורטל נפרד ומאובטח עבור חברי סגל לניהול נוכחות, להירשם לפיתוח מקצועי מקוון, להגיש ציונים, וכו '

במגזר הפרטי, עסקים יוצרים לרוב פורטל אינטרנט לעובדיהם כמעין אינטראנט, לניהול זרימת עבודה, תזמון, פרטי קשר, ענייני משאבי אנוש, ניהול מסמכים ואפילו דואר אלקטרוני.

פורטלי אינטרנט משמשים גם כבסיס לאתרים מבוססי קהילה וארגונים לפרסום חדשות. אתרי אינטרנט עשירים אלה המבוססים על תוכן מספקים תכונות רבות, המאפשרות לך לנהל ביעילות את כל המשימות הקשורות בהיותך מפרסם מקוון או צובר תוכן.

פורטלי אינטרנט מספקים מבנה מאורגן לתוכן שלך, המאפשר לך למשוך ביעילות את מבקרי האתר בצורה המשכנעת ביותר. התוכן הייחודי שלך גורם להם לחזור. מבקרים יכולים להיות מעורבים בבלוגים, תגובות, מדיה חברתית, סקרים, סקרים, שיווק בדוא"ל, בלוגרים אורחים וכו'. הדבר הנהדר בפורטלים באינטרנט הוא שקל לנהל אותם לאחר הגדרה נכונה ונותנים לך את היכולת לפרסם במהירות תוכן.
אין ממש גבול למה שאנחנו יכולים לעשות עם פיתוח פורטל אינטרנט.


איך זה עובד?
פורטל אינטרנט בדרך כלל מושך מידע ממקומות שונים ומארגן אותו במיקום מרכזי שבו ניתן לגשת אליו למשתמשים. מידע זה יכול להיות קשור או לא קשור. זה יכול גם להציג נתונים מסווגים, קישורים, שירותים ואלמנטים אינטראקטיביים.

לעתים קרובות, פורטלים (כגון פורטלי מסחר אלקטרוני , פורטלי אינטרנט מותאמים וכו') מתאימים אישית את המידע שכל משתמש ניגש אליו למה שהם צריכים להשיג בתוך הפלטפורמה. לדוגמה, למוסד חינוכי יכולים להיות פורטלים נפרדים לסטודנטים ולהוריהם, כמו במקרה של הדוגמה של אוניברסיטת סטנפורד להלן. כל קבוצת משתמשים תרצה לגשת למידע ייחודי מהאחרת, מה שמחייב הגדרות פורטל מבוססות אינטרנט שונות.

מהו פיתוח פורטל אינטרנט?
פיתוח פורטל אינטרנט מקל על יצירת נקודת גישה שימושית, מאובטחת ומותאמת אישית זו, המארגנת מידע בהתאם לצרכי המשתמשים הספציפיים.

אתה עשוי לשמוע את זה מכונה פיתוח אפליקציות פורטל אינטרנט או פיתוח אפליקציות פורטל. בכל מקרה, התהליך כולל שימוש במיומנויות מתקדמות של פיתוח אתרים ושיטות עבודה מומלצות , כגון פיתוח יישומים עשיר, מערכות רישום, סקריפטים בצד השרת ובצד הלקוח.

שימושים בפורטל אינטרנט: מהם סוגי פורטלי האינטרנט?
אתה יכול להשתמש במומחי פיתוח פורטל אינטרנט כדי ליצור יישומי פורטל b2b מותאמים אישית לצרכים הייחודיים שלך. כמה דוגמאות לשימושים בפורטל אינטרנט כוללות:
פיתוח פורטל Sharepoint
פורטלי שותפים עסקיים
פורטלי למידה מתוקשבת
פורטלי לקוחות מסחר אלקטרוני
פורטלי קבוצות חברות
פורטלי ספקים למידע הקשור לספקים
פורטלי מטופלים לגישה לנתוני בריאות אישיים רגישים (שצריכים להיות תואמי ה-FDA וה-HIPAA אם אתה בארה"ב, למשל)
פורטלים בשירות עצמי ללקוחות
פורטלי שותפים עסקיים
חווית משתמש טובה יותר

כמה זמן לוקח להתפתח?
התשובה לשאלה זו תלויה הן בצרכים שלך והן במומחיות של חברת פיתוח פורטל האינטרנט שלך. כהערכה בסיסית, זה יכול לקחת בין 2-10 שבועות כדי לראות אב טיפוס ו-2-5 חודשים כדי לקבל יישום פורטל עובד.

עיצוב ופיתוח פורטל אתרים: איך יוצרים פורטל אינטרנט?
פיתוח פורטל עבור יישום אינטרנט יכול להיות תהליך מכריע, גם כאשר אתה יודע דבר או שניים על כך. הצעדים הספציפיים שתנקוט ישתנו גם בהתאם למקרה השימוש שלך. לכן מומלץ לדבר עם שירות פיתוח פורטל אינטרנט מנוסה לפני ביצוע פרויקט מסוג זה.

7 שלבים ליצירת פורטל אינטרנט
לעיון, הנה תהליך כללי ליצירת יישום פורטל אינטרנט, שלב אחר שלב.

1. שלב התכנון
ראשית, תגדיר עבור מי אתה בונה את פורטל האינטרנט, למה ומתי. כמו כן, תפרט כיצד תהפוך את המידע לקל לגישה, מותאם אישית לצרכי בעלי העניין, מאובטח ומעודכן.

2. עיצוב פורטל אינטרנט
שלב זה אינו נוגע רק ליישום עיצוב פורטל אינטרנט ושיטות עבודה מומלצות של ממשק משתמש/משתמש משתמש. זה גם דורש תכנון ארכיטקטורת פורטל האינטרנט והגדרת הניווט שלו.

3. מתחיל פיתוח פורטל אינטרנט
מפתחים מתמקדים באספקת פלטפורמה נגישה לאינטרנט שמשתמשים יכולים להשתמש בה כדי לתפעל פונקציות שונות לפי הצורך. פיתוח פתרונות ויישומי פורטל יכול לכלול עד תריסר כלים ופלטפורמות, כולל:

מסדי נתונים כגון MySQL (SQL), Cassandra (NoSQL), Oracle (SQL) ו-AWS (ענן)
כלי עיבוד נתונים בזמן אמת כגון Amazon Kinesis, Azure Stream Analytics ו-RabbitMQ
עבור קצה אחורי כגון Node.js, Python ו-.NET
פלטפורמות ענן כמו AWS, Rackspace ו-Digital Ocean
קצה קדמי כגון HTML5, Meteor ו-Angular
מערכות CMS כגון WordPress, Magento ו-Salesforce
פלטפורמות ניידות כגון IOS, Android, Flutter וקורדובה.
הכלי או הפלטפורמה שתרצו לבחור יהיו תלויים בצרכים שלכם ובניסיון העבר שלכם ביצירת פורטלים מוצלחים.

4. הוסף אינטגרציות
שלב זה כולל חיבור כל הכלים שאתה או המשתמשים שלך צריכים כדי להשיג את המטרות שלהם לתוך הפורטל. בהתאם למקרה השימוש שלך, זה יכול לכלול תוכנות מותאמות אישית.

5. שלב הבדיקה
לפני הפריסה, מפתחים מנוסים בודקים יישומי פורטל כדי לתפוס שגיאות, דרישות שהוחמצו או בעיות חוסר יציבות.

6. פרוס את פורטל האינטרנט
הגרסה הראשונה של אפליקציית הפורטל החדשה מוכנה לפיילוט עם מספר משתמשי מפתח, כאשר כל הבעיות שזוהו בעבר נפתרו.

7. עקוב אחר הביצועים וחזור בהתאם
אם הפורטל עומד ב-KPI ובסטנדרטים שלכם, הגיע הזמן לפתוח אותו למשתמשים נוספים ולנטר את הביצועים בזמן אמת. שוב, עבודה עם שירות מעולה לפיתוח אפליקציות פורטל יכולה לעזור לך ליצור פורטל שעובד ללא טרחה, מבלי לבזבז זמן, כסף או להרוס את המוניטין שלך בקרב המשתמשים.

כמה עולה לבנות פורטל אינטרנט?
עלויות הפיתוח של פורטל האינטרנט שלך ישתנו בהתאם לפונקציות הספציפיות שאתה רוצה שהפורטל שלך ישיג עבורך ועבור המשתמשים שלך.

לכן אנו ממליצים לדבר עם חברת פיתוח פורטל אינטרנט מנוסה(אנחנו). ספר להם מה אתה צריך שהפורטל יעשה עבור המשתמשים שלך והעסק שלך; ספק טוב ישיג לך הצעת מחיר שתוכל להשתמש בה כדי לפתח תקציב יישום פורטל המכסה את כל הצרכים שלך, החל משימושיות ועד אבטחה ועוד.