Contact Us Buttons
User login
תוכנה לניהול נכסים
תוכנה לניהול נכסים
התוכנה המתאימה לעסק שלך בניהול נדל"ן ונכסים
נכון להיום ישנם קרוב ל350,000 עסקים לניהול נכסים ובנוסף עתידים להיות -100,000 עסקים חדשים לניהול נכסים יושקו בשנים הקרובות. הם יתחרו עם חברות ניהול נכסים מבוססות.
הם יסקרו שוק נרחב של תוכנות נכסים באינטרנט וישוו מערכות רבות לצרכיהם. ואז הם יאמצו או ישדרגו לתוכנה ספציפית, מודרנית וייעודית לניהול נכסים .

תוכנה לניהול נכסים צברה תאוצה עצומה ב-10 שנים האחרונות חברות בניה, יזמים, מתווכים ועוד עברו להתנהל דרך תוכנת ניהול נכסים מסודרת אשר מקלה עליהם ועל העבודה שלהם משמעותית.
הבחירה שלהם תהיה יותר מאוסף של אפליקציות וכלים המצורפים יחד.
המערכות של היום הן אפליקציות משולבות המתארחות בענן. הם תוכננו על ידי מנהלי נדל"ן בשילוב של מפתחים מוכשרים כדי לספק את כל מה שצריך.
בעוד שפלטפורמות תוכנה רבות מציגות תכונות, כולל אירוח מבוסס ענן, המוצר הסופי לפעמים אינו מספק יתרונות עסקיים צפויים וממשיים - כלומר שירותי ליבה וידידותיות למשתמש. ותוכנה חייבת להיות בעלת הכשרת משתמשים מוצקה, העברת נתונים ושירות לקוחות טכני כדי לתת למנהלים ביטחון שהם עשו את הבחירה הנכונה.

מערכות ניהול נכסים ונדל"ן
עסקי הנדל"ן הפכו לענף פופולרי יותר להשקעה. זו בהחלט דרך להשיג תזרים קבוע של מזומנים, עם זאת, זה גם לא טיול בפארק. אם אתה רוצה כסף, אתה עובד בשבילו, וזה נכון גם לענף הנדל"ן המשגשג. אי אפשר לצפות להרוויח כסף מהדיירים אם הבניינים שלהם מוצגים ומנוהלים בצורה גרועה. כאן נכנסות לתמונה מערכות ניהול נכסים.

נניח שאתה בעל נכס חדש, ואתה מתכוון לטפל בהכל עם צוות מסור של מקצוענים. יש לך מספר נתון של נכסים, ואתה חייב למלא אותם בדיירים. אבל אז צצות בעיות שירות. מסתבר שאחד הדיירים עבר תשלומים. אתה צריך לפתח דוחות לגבי הביצועים החודשיים שלך, אבל נראה שיש אי התאמה ברשומות הכתובות.אם אתה בעל נכס שלא אוהב סיבוכים, מערכת ניהול נכסים יכולה להיות המענה האידיאלי ביותר עבורך.

מערכת ניהול נדל"ן
REMS, הנקראת גם מערכת ניהול נכסי נדל"ן, היא מערכת המנהלת נכסים וממכנת את רוב המשימות השגרתיות שלה. המערכת נקראת גם מערכת ניהול נכסי נדל"ן. המשימות הבסיסיות ביותר של מנהל נדל"ן הן להעריך את הפונה מלמעלה למטה ולבצע את ההסכם בין הצדדים באופן חוקי. יחד עם המערכת, המנהל יכול לבצע בצורה חלקה עסקאות עיזבון - כמו הגדרת פרטי הנכס, רישום מכירות וחישוב עמלות סוכנים - מההתחלה ועד הסוף.

הכי מתאים לאיזה עסק? כפי שהשם מעיד, נדל"ן עוסקת בקרקעות ובבניינים. מבנים נופלים תחת פיתוח אופקי (מבני דיור בגובה של פחות משלוש קומות) או פיתוח אנכי (בניינים בגובה של יותר משלוש קומות, כגון גורדי שחקים).

תכונות של מערכת ניהול נדל"ן:
פרופיל נכסים
סוכנים ופרופילי סוכנות
הזמנת ומכירות נכסים
רישום תשלומים וחיובים אחרים
הפקת דוחות, כמו לוחות זמנים של תשלומים וסיכומי מכירות
ניהול וניטור נכסים

היתרונות של מערכת ניהול נדל"ן:
ניתן להרחבה
מספק אבטחה
ניהול ומעקב אחר מצב הנכס
תקשורת בזמן אמת
אוטומציה של משימות שגרתיות
מזרז תהליכי תשלום
הנתונים מגובים תמיד.

יתרונות מערכות ניהול נכסים
כעת, לאחר שכיסינו את הבעיות שתיתקל בהן כבעלי נכס, אנו יכולים לומר לך שלא תצטרך לדאוג לגביהן לאורך ז
סביר להניח שאין לך ולצוות שלך מומחיות בדברים הכרוכים בפיתוח תוכנה, כמו הימנעות ממשברים טכניים . אתה יכול לעשות את העבודה שלך מספיק טוב עכשיו, אבל עם הסיוע הניתן על ידי מערכת ניהול נכסים, אתה יכול להתמקד אפילו יותר במתן שירות יוצא מן הכלל.

לא משנה אם זה נדל"ן או אחר, הנה איך מערכות ניהול נכסים עוזרות לעסק שלך
מטפל בנתונים רלוונטיים
בעל נכס יכול גם לעקוב אחר קבלות, חשבוניות ויומני תקשורת, במיוחד בכל הנוגע לעסקאות ותחזוקה. כאן אפשר גם לראות את סוגי היחידות הניתנות למכירה. כמו כן, ברגע שסוכן מבצע מכירה, עליו להזין מידע רלוונטי ללקוח למערכת. בנוסף, אם יש מחירים מיוחדים עבור חוזים ספציפיים, יש לציין אותם.

מעקב אחר חוזה רכוש
הסעיפים המשפטיים בחוזה צריכים להיות נגישים בקלות דרך ה-PMS; זאת כדי שהם יוכלו לדעת מה סיכמה חברת הניהול על מה הם והשוכר יכולים לעשות ומה לא. כמו כן, הוא צריך להכיל את התאריך המדויק שבו הלקוח התחיל את חוזה השכירות ואת התאריך שבו הלקוח יפרוש מהשכירות.מערכת מעקב אחר זמן ונוכחות מופשט קונספט וקטור איור.

לוח זמנים לתחזוקה או ניקיון
תזמון תחזוקה הוא חובה עבור כל מוסד שיש לו מתקנים או ציוד הדורשים תחזוקה. זה גם יתרון אם אתה עדיין בונה נכס וצריך לתזמן ולעקוב אחר התשלומים עבור הספקים שלך. למערכת ניהול נכסים יש לוחות שנה שיכולים לעזור לעקוב אחר תאריכים חשובים כל כך.

פרופילים לקוחות וסוכנים
בעת השכרה, כדאי לשמור מידע רלוונטי על השוכרים שלך בהישג יד. עם מידע חיוני בהישג יד, אתה יכול ליצור פרופיל עבור לקוחות אידיאליים. צמצמו את מאגר השוכרים הפוטנציאליים לאלה שסביר שיהיו שוכרים מצטיינים שיכולים לשלם בזמן. המערכת יכולה גם לטפל ולארגן אנשי קשר של אלה שמסייעים לך ישירות בניהול העסק.

תומך באפשרויות תשלום
מעקב אחר תשלומים, מקוון ומזומן כאחד, יהיה קלוש במערכת. לא רק זאת, התוכנה תיקח בחשבון את ערוצי התשלום, כמו מימון בנקאי או הלוואות לקרן לפיתוח בית. לאחר מכן, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להזין את התשלומים ואת עמלות ההזמנה, והמערכת שלך תעשה את השאר.

לסיכום:
כפי שאתה רואה, כל עסק יכול לעשות שימוש ולפרוח עם מערכת ניהול נכסים.
הם מסוגלים לדברים רבים, רובם נכונים בכל סוגי מערכות ניהול נכסים. עם זאת, הם במיטבם המעשיים כאשר הם משרתים את הצרכים הייחודיים של העסק עבורו הם נוצרו.
מערכות ניהול נכסים הן נכס שיאפשר לך לנהל טוב יותר את העסק שלך על ידי הסרת כל חוסר היעילות והשארת לך רק מה שצריך. לכן, מציאת מפתח תוכנה טוב שעונה על הצרכים שלך הוא בעל חשיבות עליונה והאמת הוא זה העסק שלך.